Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spawanie Metali
Autor Wiadomość
nutrinMaho

Wysłany: Pią Lip 17, 2020 10:28 am   Spawanie Metali

Wiesz, miałem trochę trudności. Muszę wykonać półautomatyczne spawanie, ale nie mam na to absolutnie żadnych materiałów. Gdzie mogę kupić wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do półautomatycznego spawania?

German Crauh

Wysłany: Pią Lip 17, 2020 11:40 am   

Półautomatyczne spawanie nie jest łatwym zadaniem, szczególnie biorąc pod uwagę, że wymaga znacznie droższego sprzętu niż konwencjonalne spawanie. Ale skoro kupiłeś wszystko, możesz zamówić materiały eksploatacyjne na tej stronie drut spawalniczy do migomatu. Jako doświadczony spawacz mogę powiedzieć na pewno, że ci faceci oferują jeden z produktów najwyższej jakości wśród drutów spawalniczych. Niedawno zamówił u nich dużą partię dla swojej brygady. Wszystko przyszło na czas. Możesz więc zamówić tam dla siebie.

szkodi898

Wysłany: Pon Lip 20, 2020 7:27 pm   

Sprawdź koniecznie usługi i ofertę https://lasertec.pl/pl/.

Uszatek321

Wysłany: Wto Lip 28, 2020 8:13 pm   

Warto się wyposażyć w takie rękawiczki do spawania http://levelsc.pl/rekawice-spawalnicze/ bo ostatnio widziałem faceta bez rękawiczek i aż mi się słabo zrobiło. Ludzie to wcale nie dbają o swoje bezpieczeństwo. A potem płacz.

vlad_smirnov

Wysłany: Wto Paź 06, 2020 7:03 pm   

bardzo ciekawe informacje
dzięki

Odpowiedz do tematu