Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Wto Sie 14, 2007 3:54 pm
rekrutacja online
Autor Wiadomość
smarta 
strawberry

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 12:42 pm   rekrutacja online

cześć. bo nie wiem czy dobrze sprawdzam ale na stronce pisze że: Formularz - podanie kandydata na studia z opisem działania systemu rekrutacji online zostanie wprowadzony na stronę internetową do dnia 30 kwietnia 2007. tymczasem mamy już 5 V a ja nie widzę tego formularza. będzie podany czy mam szukać gdzie indziej :?:

tomblara

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 3:06 pm   Re: rekrutacja online

Porażka, masz rację, czy ktoswogóle zajmuję sietym wszystkim :P mogliby przynajmniej ludzi nei wprowadzać w błąd... BO sam sposób rejestracji jest tu śmieszny

smarta 
strawberry

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 3:10 pm   Re: rekrutacja online

tomblara napisał/a:
Porażka, masz rację, czy ktoswogóle zajmuję sietym wszystkim :P mogliby przynajmniej ludzi nei wprowadzać w błąd... BO sam sposób rejestracji jest tu śmieszny

...i dalej nic nie wiadomo...

araignee

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 6:35 pm   

ciesze ze nie tylko ja mam ten problem :?

tomblara

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 6:41 pm   

to jest już porażka... zadziwia mnie to w jaki sposób można traktować innych ludzi ^^

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 8:34 pm   

Nie wydziwiajcie tylko ruszcie tyłek i idźcie na plac matejki.

carroline

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 3:51 am   co z ta rekrutacja online?

Czesc ludziska, wy tez czekacie na ten formularz online? Kurcze ile jeszcze trzeba czekac? Co? A moze ktos wie jak inaczej mozna zdobyc ten formularz?

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 4:56 am   

Wielce lekkomyślnym jest z waszej strony czekanie na formularz na necie.

Jestem jedynie studentem więc nie wiem jak to ma wyglądać ale sądze że namądrzej będzie jeśli udacie się do działu nauczania na Placu matejki i samio o to zapytacie.

tomblara

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 9:22 am   

[Wiesz wszystko byłoby ok, tylko mogliby to napisać. Poza tym nie wydziwiam, jest to dla mnei duzym udogodnieniem, poza tym nei jestem z krk i mam matury i nie mogę tak po prostu sobie pojechać.... :P

smarta 
strawberry

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 11:15 am   

no ja też się wybieram jak się już to wszystko skończy. tzn matury. ale jak już się coś deklaruje to trzeba słowa dotrzymać :wink: a mam jeszcze jedno pytanie: co jest najtrudniejsze w egzaminie na wzornctwo? :?:

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 11:19 am   

No niby trzeba...ale chyba nie zamierzacie pozwolić by nieścisłośc w opisie i nie dotrzymanie terminu z formularzem wpłynęło na wasze startowanie na ASP :>

a co do egzaminu z wzornictwa...(lub w zasadzie z jakiegokolwiek wydziału) dla każdego trudne jest co innego...w zależności w czym jesteś dobry i na jaki akurat trafisz egzamin.

smarta 
strawberry

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 11:31 am   

boje się zawsze :? ale z szansy należy skorzystać. a co do tego formularza to oczywiście tylko formalność. Proszę sie już nie bulwersować... :wink: chyba odwiedzę Plac Matejki w przyszłym tygodniu. dzięki za rade.

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 3:00 pm   

Hah... ależ ja się nie bulwersuje.

Organizacja czasem kuleje straszliwie...a ta strona cała to masakra ogólnie...No ale cóż. Nie może być przecież idealnie :>

A co do egzminów. Niezaleznie jaki będzie zawsze warto nabrać trochę pewności siebie. Nie możesz być takim szaraczkiem co nie umie słowa wyksztusić. Mów śmiało, głośno, duzo i broń swoich racji.... to ważne :)

smarta 
strawberry

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 3:41 pm   

:)

sabina

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 4:21 pm   

Chciałam zapytac się o egzamin praktyczny na wydział malarstwa ,mianowicie czy jest mozliwość pracy z wyobraźni ? z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu