Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Wto Sie 14, 2007 3:54 pm
rekrutacja online
Autor Wiadomość
nat

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 4:30 pm   

tylko czy jest sens tam isc tylko w sprawie rejestracji? przeciez jest powiedziane, ze jest ona on line... co najwyzej moznaby ich pogonic, zeby sie trzymali terminow ;) zreszta spokojnie, jest jeszcze prawie miesiac.
a tak btw ja tez zdaje na wzornictwo.

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 5:10 pm   

No to możecie próbować ich pogonić.

Przyznam jednak, że marnie widze to by ASP w krakowie dało się pogonić przez 1 kandydata :P

btw.. jeśli zdajecie na wzornictwo to lepiej wam będzie udać się na smoleńsk a nie na plac matejki chyba.

Re:Sabina
Nie jestem na malarstwie więc nie podan Ci szczegółowych informacji.
Na 100% nie obejdziesz się bez rysunku i malarstwa z natury.
Z tego co słyszałem są czasem zadania takie gdzie można z wyobraźni cośtam malować ... ale rysunek i malarstwo z natury jest stałym elementem kazdego egzaminu.
Bez tego ani rusz.

nat

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 5:21 pm   

a co, pojde sama i na nich po prostu nakrzycze ;) hyhy
tak czy siak ide na konsultacje na smolensk za tydzien... chociaz do tego czasu to juz naa peewno formularz bedzie na stronie.

grzesiek

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 5:46 pm   rekrutacja online

Formularz rekrutacji online (wraz z opisem) jest na stronie: https://rekrutacja.asp.krakow.pl/
Na stronie glownej ASP bedzie link z opisem

Pozdrawiam, przepraszajac w imieniu wlasnym (i cudzym) za opoznienia.
Mam nadzieje, ze od jutra (tj od 10.05.07) system bedzie dostepny (w tym momencie trwa wprowadzanie danych i ostatnie testy).

Grzesiek

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 6:15 pm   

nono...jestem pod wrażeniem :)

smarta 
strawberry

Wysłany: Śro Maj 09, 2007 7:42 pm   Re: rekrutacja online

no coś tam się ruszyło, zobaczymy jutro :wink: fajnie fajnie z tym wzornictwem będę zdawać do oporu :!: jakby komuś sę chciało to może mi opowiedzieć mi o ciekawych projektach jakie się tam robi. cokolwiek. Ja nawet jak się tam nie dostanę to będę projektować moje fantazyjne przedmioty 8) a tak w ogóle to matematyka jest tam znośna czy raczej trudna do przejścia?

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 7:47 am   

mój przyjaciel jest naformach więc Ci coś mogę powiedzieć co wiem.

Geometria wykreślna to podobno jeden z bardziej hardkorowych przedmiotów ale on akurat nie narzeka bo ponoć jest w tym dobry.

Z zadań klasycznych dla form to np:

- urządzenie które zjeżdza po poręczyschodów

-urządzenie które ma przetransportować jajko z najwyższego piętra na sam dółklatki schodowej tak by go nie rozwalić.

-urządzenie które jak najwolniej zjeżdzą popionowym pręcie o jakiejśtam średnicy.

-labirynt dla metalowej kulki tak by puszczona na wysokości metr nad ziemią, jak nadłuzej spadała zanim do ziemi dotrze.

itd. itp :)

smarta 
strawberry

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 1:05 pm   

dzięki za informacje. ciekawe te zadania :D trzeba się trochę pozastanawiać.. ale to bardzo interesujące- zwłaszcza z jajkiem! ok. a jaka jest różnica między studiami stacjonarnymi a niestacjonarnymi na tym kierunku?

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 4:13 pm   

Stacjonarne...czyli dzienne.
- 5 dni w tygodniu
- bezpłatne
-pełen program
-jednolity tryb studiów
-zainteresowanie profesorstwa

Niestacjonarne...czyli licencjat
-5 dni w tygodniu
-płatne
-niepełny program
- tryb studiów podzielony na 2 okresy... niejednolity
-lekkie olewactwo ze strony profesorstwa.

Innymi słowy niestacjonarne to coś na co się zdaje jak się nie udało dostać na dzienne i ma się kupę kasy.

smarta 
strawberry

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 10:00 pm   

Innymi słowy niestacjonarne to coś na co się zdaje jak się nie udało dostać na dzienne i ma się kupę kasy.[/quote]

aha- czyli się okaże.. :?

Pani-Ka

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 6:08 pm   

a może się orientuje ktoś ile w tym roku jest chętnych na jedno miejsce na grafike?
tudziez ile było rok temu:-)

Ptah 
Dawniej Rasputin

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 7:20 pm   

2 lata temu było cos ok. 17 na miejsce.

więc załozyć można że w przedziale 12-25
W praktyce wam powiem że to jednak bez większego znaczenia. Jeśli jesteście dobrzy na tyle że was bedą chcieli przyjąć to was przyjmą..jak nie to nie.

Ta magiczna ilośc osób na miejsce to nie robi nic dobrego poza abstrakcyjnym stresem.

Pani-Ka

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 7:45 pm   

łosz cholera. sporo.

Gość

Wysłany: Nie Lip 12, 2009 1:12 pm   

czy ktos tez ma problemy z wprowadzeniem zdjecia?moje ma odpowiednie wymiary,próbuje je przesłac a mimo to nadal jest "brak zdjecia" :???: czy w ogole,poniewaz sie dostałem jest teraz koniecznie wprowadzenie tego zdjecia?z gory dzieki za odp

grzesiek

Wysłany: Pon Lip 13, 2009 6:28 am   

Anonymous napisał/a:
czy ktos tez ma problemy z wprowadzeniem zdjecia?moje ma odpowiednie wymiary,próbuje je przesłac a mimo to nadal jest "brak zdjecia" :???: czy w ogole,poniewaz sie dostałem jest teraz koniecznie wprowadzenie tego zdjecia?z gory dzieki za odp

1. przyślij mi zdjęcie (grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl [tu małpa] w adresie zmień oczywiście na @) to je wrzucę do systemu rekrutacji (sprawdzając przy okazji czemuż system Cie nie lubi)
2. jeżeli się dostałeś to było by miło gdybyś umieścił swoje foto w systemie - nie będziemy musieli skanować zdjęcia do elektronicznej legitymacji studenckiej,
3. ale niezamieszczenie zdjęcia oczywiście nie skutkuje dla Ciebie niczym negatywnym ;)

pozdr.

Odpowiedz do tematu