Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ptah
Wto Sie 14, 2007 3:54 pm
rekrutacja online
Autor Wiadomość
megi-sama

Wysłany: Śro Maj 29, 2013 9:27 pm   

Mam dosyć nietypowy problem - nie wyrobiłam jeszcze dowodu, a w formularzu obowiązkowo wpisać trzeba jego numer. No i tak rejestracji zakończyć nie mogę. Co w takiej sytuacji trzeba zrobić? Dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić?

bozena

Wysłany: Śro Maj 29, 2013 9:37 pm   

Spróbuj wpisać numer paszportu. Jeżeli nie pomoże - napisz jutro do mnie wiadomość prywatną z imieniem, nazwiskiem i kierunkiem, na który zdajesz.

olsza

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 2:57 pm   

Mam pytanie (jak wszyscy) .
Otóż w ankiecie osobowej, którą na zaś już sobie wydrukowałam część adresu "spadła" mi na nazwę miasta. To znaczy numery 4a/6 spadły mi na Gdańsk i to, że tak powiem, się zlało. W żaden sposób nie jestem w stanie tego poprawić bo taki już jest błąd na stronie i czy wpisywałam jeszcze raz miasto i cały adres to i tak ciągle mi to "spada". Więc chciałabym się dowiedzieć czy będzie to problemem przy składaniu papierów albo czy będę to mogła dopisać/poprawić ewentualnie długopisem?
Drugie mam pytanie, a propos uwierzytelniania dokumentów (nie chcę zaśmiecać forum nowym wątkiem więc pytam tutaj). Czy Panie z sekretariatu ASP są w stanie uwierzytelnić mi dowód osobisty czy muszę iść do notariusza?

bozena

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 6:36 pm   

Problemu nie będzie (problem zgłoszę u informatyka)
Już kilka razy tłumaczyłam na czym polega uwierzytelnianie - jeżeli składasz dokumenty osobiście - przynosisz ksera wszystkich dokumentów i oryginały (nikt nie ma czasu kserować na miejscu więc MUSISZ zrobić te kopie wcześniej). Pani w dziekanacie sprawdza czy ksero jest zgodne z oryginałem, oryginał oddaje, na kopii "przybija" pieczątkę że zgodne z oryginałem - i już - dokumenty są uwierzytelnione.

olsza

Wysłany: Pią Maj 31, 2013 2:10 pm   

bardzo dziękuję za pomoc :wink:

homik

Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 2:09 pm   

Teraz niesamowicie fajne jest to, że praktycznie każdy może dostać internet dobrej jakości, dzięki czemu w końcu z tymi zapisami nie ma jaj. Kiedyś to naprawdę się z tym męczyłem, autentyk... Kilka godzin spędzałem na sprawdzaniu USOS-a i rejestracji... masakra. Teraz światłowód rozwiewa wątpliwości i dostarcza naprawdę solidnej jakości. Poczytajcie o tym. Fajny artykuł widziałem ostatnio na http://www.dzienniklodzki...gowej,12412160/ - na temat łącza, które jest dobre do streamowania. Moim zdaniem rewelacja! Taka prędkość naprawdę robi wrażenie, a na dodatek jest bezawaryjna!

Odpowiedz do tematu