Uwaga, forum zostało zmodyfikowane. W razie problemów proszę o info na forum. Jeżeli nie możesz pisać na forum to poprosze o maila na adres grzesiek[tu małpa]asp.krakow.pl (w adresie zmień tu małpa na@)
forum ASP Strona Główna forum ASP
forum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praktyki
Autor Wiadomość
damakier

Wysłany: Czw Wrz 24, 2020 12:56 pm   Praktyki

Takie ogłoszenie ostatnio znalazłam w necie

Czołem studentko, czołem studencie! Staże dla studentów to często nudny obowiązek podczas studiów. Chcesz odbyć praktyki studenckie w miłej i chillowej atmosferze? Jeżeli szukasz przyjemnych praktyk studenckich, przy okazji których czegoś się nauczysz to zapoznaj się z naszą propozycją.

Praktyki dla studentów nie muszą być nudne, ponieważ to Ty jesteś kowalem swego losu. Wiele zależy od Ciebie, od Twoich chęci, Twojej wyobraźni i ambicji. My wskażemy Tobie drzwi, ale to Ty musisz je otworzyć. Miej otwarty umysł, a to co wyciągniesz z praktyk u nas może zaowocować w przyszłości. Od lat pomagamy studentom w zaliczaniu obowiązkowych praktyk studenckich. My też kiedyś byliśmy studentami, więc wiemy jak to wygląda. Zgłoś się do nas i dopasujemy Twoje cele i ambicje do naszych możliwości. Praktyki studenckie można u nas odbywać online. Czy to nie czad? 😃

Praktyki ogólnie odnosza się do współpracy ze stroną: https://rozkminki.pl/

vlad_smirnov

Wysłany: Wto Paź 06, 2020 7:01 pm   

bardzo ciekawe informacje

Odpowiedz do tematu